Godišnja skupština Zagrebačkog speleološkog saveza

16. prosinca 2013. godine održana je redovita skupština Zagrebačkog speleološkog saveza. U članstvo Saveza primljene su dvije nove udruge, DISKF Zagreb i Društvo za istraživanje krša Freatik. Ovime je postignuto da su po prvi puta u povijesti zagrebačke speleologije sve organizacije koje se bave speleološkom djelatnošću okupljene u okviru jedne organizacije.

Nakon pregleda bogate aktivnosti Saveza u 2013. godini predstavljeni su opsežni planovi rada i razvoja Saveza, koji osim brojnih speleoloških aktivnosti na terenu u Hrvatskoj i svijetu, obuhvaćaju niz projekata, događanja i aktivnosti u suradnji s Gradom Zagrebom, Uredom za upravljanje hitnim situacijama Grada Zagreba i Zagrebačkom zajednicom tehničke kulture.